c

Aktuality

 • 15. srpna 2018

  Jak se žije, cestuje a podniká na Filipínách?

  Naše jednatelka Radka Šušková prožila v Manile 2 pracovní týdny a při tom se dostala i na řadu zajímavých míst. Potkala zajímavé lidi, vyslechla si příběhy a viděla luxus i bídu Manily. To vše dohromady tvoří nádherný obraz města, ve kterém se dá žít, pracovat, bavit se i dobře se najíst. Jak se žije, cestuje a podniká na Filipínách…se můžete podívat na následující video.

 • 10. srpna 2018

  Zajímá vás práce s lidmi v prostředí Asie?

  New Dimension, s.r.o. připravuje spolu s partnerskou společností Progress Coaches konferenci, která je určena managementu lokálních firem i nadnárodních korporací. Společným jmenovatelem je Leadership a nové trendy v něm. Diskutovat se bude také o tématu Industry 4.0, které ovlivňuje i pracovní trh a přípravu mladých lidí na nová povolání také na Filipínách. V tuto chvíli je konference ve své přípravné fázi, máme přislíbenu záštitu Velvyslanectví ČR v Manile, jednáme s hospodářskými komorami evropských států a vybíráme vhodné prezentující. Nabízíme partnerství firmám, které se chtějí s námi na přípravě konference podílet. Všechna jednání proběhnou do konce srpna a v září už budeme schopni dát konkrétnější informace k tomu, koho na konferenci můžete vidět! Pokud se jakýmkoliv způsobem chcete na směřování této konference podíletRadka Suskova s vámi probere vše potřebné.

 • 6. srpna 2018

  Projekt na Filipínách

  Aktivity v Manile nabírají obrátky. Během týdne proběhla celá řada schůzek s místními zástupci firem. Významné bylo také setkání Radky Šuškové a Lenky Šmejcové na ambasádě ČR v Manile s panem Benjaminem Žigou, 1. tajemníkem za obchodně-ekonomický úsek a se zástupkyní velvyslance paní Janou Peterkovou. Diskutovány byly otázky podpory našeho podnikání na Filipínách, otevřeli jsme možnosti záštity ambasády nad konkrétními plánovanými akcemi v Manile a probrali jsme možnosti v jednáních se zástupci hospodářských komor cizích států v Manile. Tohle všechno je na Filipínách práce na dlouhá období. Filipínci jednají rádi na několika setkáních za sebou, dávají si na vše čas a staví obchodní podnikání na budování dlouhodobých vztahů. Je to naprosto odlišná mentalita od té naší české (moravské 😊) a vzájemně se svými různými pohledy obohacujeme.

 • 1. srpna 2018

  Jsme hrdými partnery oslav 100 let republiky

  Naše společnost si uvědomuje význam 100. výročí založení naší republiky, a proto jsme se stali hrdými partnery akce, na které si všichni toto výročí připomeneme a společně oslavíme.

  Vstupenky k zakoupení: Pravý prvorepublikový večer

 • 26. července 2018

  První prázdninová ochutnávka koučinku

  Proběhla první prázdninová ochutnávka koučinku, která se stala oboustranně inspirujícím odpolednem. Koučovaní i koučové si to krásně užili. Přidejte se, akci opakujeme 21.8. Zbývá už jen pár míst! Ochutnávka koučinku – 21.8.2018

 • 15. července 2018

  Ukončení Školy mistrů Brose CZ spol. s r.o.

  V červenci jsme ukončili dvouletou Školu mistrů, kterou jsme realizovali pro společnost Brose CZ.
  V závěru se nadřízení, HRBP a lidé z vedení firmy přišli podívat, jak se mistři za dva roky posunuli
  ve svých klíčových kompetencích, a jak hodnotí užitky, které nyní budou překlápět do praxe.
  Zlatka Strnadlová – vedoucí lektorka celého projektu – si odnášela krásnou zpětnou vazbu od mistrů
  i jejich tým lídrů, kteří oceňovali praktičnost výuky, užitky a jasnou přidanou hodnotu pro práci svých lidí a řízení procesů.

 • 7. července 2018

  Nové centrum kolaborativních robotů

  V červnu proběhlo slavnostní otevření nového centra kolaborativních robotů. Událost proběhla v Technologickém parku v Ostravě a se záměry centra i s roboty nás seznámil pan Ing. L. Globar, výkonný ředitel Českomoravského automobilového klastru. @Radka Šušková spolu s Radúzem Máchou si vyzkoušeli, jaké to je, nechat se obejmout od kolaborativního robota a vzít si od něj z ruky nabízenou vizitku . Naše budoucnost je ve spolupráci těchto robotů a nás lidí a tak je třeba s nimi začít přátelsky vycházet 😊

 • 25. června 2018

  Hledáme posilu do našeho týmu

  Do našeho týmu hledáme kolegyni/kolegu na pozici týmové/ho asistentky/a s nástupem od 1.9.2018 na hlavní pracovní poměr.
  Nabízíme práci v příjemném kolektivu a s výborným zázemím firmy přímo ve Frýdku-Místku. Nástupní plat 15.000 – 18.000,-Kč hrubého.
  Své životopisy zasílejte na adresu alexova@newdimension.cz

   Požadujeme:
  • Středoškolské vzdělání ukončené maturitou
  • Schopnost práce v týmu
  • Komunikativní dovednosti
  • Proklientský přístup
  • Časovou flexibilitu
  • Dobré organizační schopnosti
  • Schopnost plánování času
  • Aktivní řidič s autem k dispozici

  Hlavní náplní pracovní pozice je:

  • Příprava a organizace vzdělávacích aktivit
  • Catering ve společnosti při akcích pro klienty
  • Administrativní práce pro lektory a manažery zákaznických projektů
  • Koordinace dodavatelských služeb
  • Zajišťování nákupů pro kanceláře
 • 15. června 2018

  Nová koučovací místnost v New Dimension

  Pro naše klienty budujeme novou koučovací místnost, kterou jsme pokřtili na „Terárium“. Proč? Protože je inspirována přírodou, je blízko B.A.R.u. a kouč i koučovaný v ní mají vše, co potřebují pro nerušená setkání a pohodu. Těšíme se, až vám ji ukážeme v plné kráse a nejlépe „naživo“ .

 • 8. června 2018

  V New Dimension se stále rozvíjíme

  Mezi jednu takovou aktivitu patřila i manažerská konference MotivuP „JAK JINAK“, které se zúčastnili naši kolegové Kristýna Pochvalitová a Jiří Lichovník. Přivezli spoustu inspirace, jak dělat věci jinak, kterou můžeme použít nejen směrem k internímu týmu, ale také směrem ke svým klientům

 • 4. června 2018

  Rozvojové pondělky v New Dimension

  Pondělky v New Dimension  to je koktejl tréninků a sdílení inspirací našeho interního týmu. Podívejte se na video: Rozvojové pondělky v ND

 • 3. června 2018

  Svět se mění a i my se vyvíjíme

  Na počátku existence naší společnosti jsme otevírali novou dimenzi
  spolupráce, hledali jsme cesty, jak být pro naše partnery přínosem a pomocí. Na této cestě jsme poznali řadu principů, z nichž se vyprofilovala jedna zákonitost základní, dominantní, nepodkročitelná…
  „PROCESY jsou jen tak dobré, jak dobří jsou LIDÉ v nich“
  Tento princip naplňuje naše metodika COOPERATION 3.4, která se zaměřujeme právě na rozvoj spojující všechny klíčové oblasti fungování výrobních či nevýrobních společností a přináší UCELENÉ ŘEŠENÍ ROZVOJE VAŠÍ FIRMY, spolu s jedinečností ve výsledcích, dlouhodobým efektem a stabilitou. A protože „změna plodí vždy další změnu“, nezůstali jsme jen u přerodu motta. K 10tému výročí založení New Dimension přicházíme také se změnou grafiky a našich webových stránek. Chceme pro vás být jednodušší, čitelnější
  a přehlednější.

 • 31. května 2018

  Kulatý stůl School Friendly

  31. 5. 2018 proběhl v prostorách New Dimension Kulatý stůl School friendly 2018. Akci zahájil ředitel SRMSK pan Radúz Mácha a moderace se ujala Radka Šušková, jako garant tohoto ocenění. Všichni účastníci sdíleli zkušenosti ze spolupráce škol a firem, přišli zástupci oceněných z loňského roku – zlatý Ostroj a.s. a stříbrný Finidr s.r.o.
  Zástupci dalších firem se přišli seznámit s letošními podmínkami ocenění a porovnat si své zkušenosti s ostatními. Program zpestřil také svým příspěvkem pan Radek Drda, který pracuje s mladými lidmi v netradičním sportu Footfootballu, ve kterém dosahuje se svými členy klubu mezinárodních úspěchů.

 • 26. května 2018

  Běh na podporu služby rané péče

  V Ostravě proběhl Běh žen a Radka Šušková běžela jako ambasadorka Rané péče Ostrava. Podpořila tímto jejich projekt zaměřený na pomoc dětem se zrakovým postižením. Po doběhnutí jí přišla poděkovat ředitelka paní Vlaďka Salvetová a před závodem jí rady k běhu poskytl moderátor akce Jakub Kohák. Atmosféra akce byla skvělá a všichni kdo se sešli, věděli, že pomáhají dobré věci, a to bylo to nejkrásnější.

 • 11. května 2018

  Jsme vidět v časopise Positiv

  Jsme vidět také prostřednictvím naší práce u klientů a partnerů. Publikované články o nás a našich klientů jsou přiloženy v prvním letošním čísle časopisu POSITIV.

  Najdete zde články o akci se studenty – Quo Vadis MSK očima mladých, Lidé s nápadem a odvahou = Milkeffekt a Sladké podnikání Elizebet.

 • 4. května 2018

  Nový ročník School frinedly

  Nový ročník School friendly 2018 byl vyhlášen Sdružením pro rozvoj MSK. První akcí, která je s tímto oceněním spojena je Kulatý stůl School friendly, na který srdečně zveme všechny, kteří chtějí letos uspět v přehlídce firem, které podporují školy v našem regionu. Radka Šušková, která je odborným garantem ocenění, řekla: „ Získat ocenění je vyjádřením poděkování za to, že firma spolupracuje se školami. Co je ale důležitější, je spolupráce sama. Vzájemné propojování světa zaměstnavatelů a škol je to, co přináší našemu regionu dlouhodobou udržitelnost“.

  Navštivte stránky www.schoolfriendly.cz

 • 29. dubna 2018

  Přípravy na Filipíny

  Přípravy k projektu Filipíny pokračují. 29. 4. 2018 přiletěla z Manily Lenka Šmejcová, naše obchodní partnerka z Progress Coaches. Společně jsme pracovali na přípravě kurzů, které nás v Manile čekají v květnu a červnu. Chystali jsme také materiály pro konferenci, které se účastníme na Filipínách na Palawanu na počátku dubna.

 • 12. dubna 2018

  Valná hromada Sdružení pro rozvoj MSK

  12. 4. 2018 proběhla Valná hromada Sdružení pro rozvoj MSK, kde je New Dimension i Productive Systems členem. Ředitel Sdružení pan Radúz Mácha v hodnocení uplynulého roku poděkoval Radce Šuškové za vedení Sekce vzdělávání a také celému jejímu týmu z New Dimension za aktivní práci na projektech Sdružení jako je QuoVadis očima mladých, School friendly, pořádání konferencí a účast na akcích podporujících propojení škol, firem a státní správy v MSK.

 • 8. března 2018

  Talent management Ostrava 2018

  Ve dnech 8. – 9. 3. 2018 probíhala v Gongu v Ostravě konference Talent management Ostrava 2018. Sešli se tam učitelé, ředitelé škol, zástupci města i kraje, aby sdíleli zajímavé projekty, které podporují práci s talentovanou mládeží. Za naši společnost se zúčastnila Kristýna Pochvalitová a Radka Šušková. V diskuzích sdílely naše zkušenosti s prací s talenty v různých programech, které realizujeme. Za sekci vzdělávání SRMSK tam také Radka Šušková prezentovala kritéria ocenění School friendly. Vybídla tak školy, aby nominovaly firmy, které podporují práci učitelů a studentů.

 • 6. února 2018

  Projekt na Filipínách

  Naše aktivity v Manile pokračují, klienti HR ředitelé a CEO si vyzkoušeli ochutnávku vzdělávacích forem. Na základě toho nyní rozhodují o otevření jednotlivých kurzů nebo ucelených vzdělávacích celků pro své zaměstnance. Na videu můžete vidět, jak se aktivně zapojovali do výuky a zkoušeli si vše, čím mohou procházet v budoucnu jejich lidé. Interaktivní forma rozvoje je přesně to, co je oslovilo a vidí v tom užitek – rozvoj dovedností s cílem využití v následné praxi. Lucka a Lenka připravují březnové kurzy přímo v Manile, Radka z ČR pracuje na přípravě lektorů a marketingovém image nového projektu.

 • 22. ledna 2018

  Projekt Quo Vadis MSK - lednový rozvojový den

  Máme za sebou další rozvojový den v rámci projektu Quo Vadis MSK očima mladých! Tentokrát jsme strávili celý jeden den se studenty z Ostravy a Karviné. Studenti pilně pracovali nejen na svých projektech, které nabírají stále konkrétnější podobu, ale také na své komunikaci a prezentačních dovednostech. Pro setkání jsme využili prostředí budovy New Dimension s.r.o. ve Frýdku-Místku, které se studentům moc líbilo a poskytlo nám příjemné zázemí pro tvůrčí práci. Již nyní se těšíme na další setkání, které nás čeká na konci ledna v Bruntále.

 • 16. ledna 2018

  Lektor dalšího vzdělávání (75-001-T) - zkouška

  Dne 16.1.2018 od 9.00 bude probíhat zkouška, dle § 5 vyhlášky č. 208/2007 Sb. o podrobnostech stanovených k provedení zákona o uznávání výsledků dalšího vzdělávání, profesní kvalifikace Lektor dalšího vzdělávání (75-001-T).

Let na trhu
Interních lektorů
Projektů Cooperation3.4
 • abb
 • ak-hakduk
 • armatury
 • austin
 • bekaert
 • bodycote
 • bosh
 • brembo
 • brose
 • candy-plus
 • continental
 • copy-star
 • cromoda-wheels
 • ecentr
 • dopravni
 • erich-jeager
 • elizebet
 • ferrit
 • finidr
 • fno
 • gebauer
 • fosfa
 • grafico
 • grammer
 • greiner
 • greiner-ass
 • grupo-antolin
 • gtp
 • has
 • helen-doron
 • huisman
 • hp-pelzer
 • iph-servis
 • kofola
 • koma
 • ksr
 • lactalis
 • laird
 • maxion
 • mayr
 • mendel
 • milkeffect
 • mnd
 • mkunin
 • moje-ambulance
 • molnlycke
 • norma-group
 • norasta
 • novogear
 • osram
 • panav
 • rehabilitace-budejovicka
 • robe
 • rockwool
 • seeif
 • schott
 • siemens
 • skoda
 • smvak
 • sothys
 • specialist-service
 • tenez
 • storaenso
 • tieto
 • vamed
 • varroc
 • vorkon
 • vyncke
 • vysocinske-nemocnice
 • woco
 • zdb
S našimi zákazníky udržujeme dlouhodobý vztah a pomáháme v kontinuálním rozvoji.

Jsme tady pro vás

Potřebujete prokonzultovat, doporučit, nebo se dozvědět více o nás a naší práci? Lenka vám poradí a připraví všechny obchodní záležitosti.
Lenka Chýlková
obchodní ředitelka
+420 724 114 142
chylkova@newdimension.cz
New Dimension, s.r.o.
Havlíčkova 233, 738 01 Frýdek-Místek
+420 595 532 660
info@newdimension.cz
chylkova